ASE-48.000MHZ-L-C-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASE-48.000MHZ-L-C-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASE-48.000MHZ-L-C-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASE-48.000MHZ-L-C-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASE-48.000MHZ-L-C-T
תיאור
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ASE-48.000MHZ-L-C-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
19mA