ASEDV-25.000MHZ-LC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASEDV-25.000MHZ-LC-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASEDV-25.000MHZ-LC-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASEDV-25.000MHZ-LC-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASEDV-25.000MHZ-LC-T
תיאור
OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ASEDV-25.000MHZ-LC-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
4mA