ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
תיאור
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.6V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
4mA