ASEMB-50.000MHZ-LC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-11758-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-11758-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-11758-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASEMB-50.000MHZ-LC-T
תיאור
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V ~ 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ASEMB-50.000MHZ-LC-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
16mA