ASMPL-0603-1R0N-T
מק"ט מוצר של DigiKey
ASMPL-0603-1R0N-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASMPL-0603-1R0N-T
תיאור
FIXED IND 1UH 800MA 400 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 800 mA ‎400mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASMPL-0603-1R0N-T דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎400mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
90MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
700mA