ASPI-0530HI-2R2M-T2
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASPI-0530HI-2R2M-T2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASPI-0530HI-2R2M-T2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASPI-0530HI-2R2M-T2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-0530HI-2R2M-T2
תיאור
FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 5.5 A ‎35mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASPI-0530HI-2R2M-T2 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
9A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎35mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.220‏ אינץ' x‏ רוחב 0.205‏ אינץ' (5.60 מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%