ASPI-1306S-100M-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10578-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10578-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10578-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-1306S-100M-T
תיאור
FIXED IND 10UH 3.9A 40 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 3.9 A ‎40mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
ASPI-1306S-100M-T דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
8A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎40mOhm מקס'
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
8MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
200 kHz
חומר - ליבה
טולרנס
±20%