ASPI-2510-100M-T2
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASPI-2510-100M-T2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASPI-2510-100M-T2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASPI-2510-100M-T2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-2510-100M-T2
תיאור
FIXED IND 10UH 550MA 712 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 550 mA ‎712mOhm‎ 1008 (2520 מטרי)
מודלים EDA/CAD
ASPI-2510-100M-T2 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
560mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎712mOhm‎
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
2510
טולרנס
±20%