ASPI-2510-100M-T2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10UH 550MA 712 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 550 mA 712mOhm 1008 (2520 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ASPI-2510-100M-T2 דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 560mA |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 712mOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 1008 (2520 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 2510 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.098 אינץ' x רוחב 0.079 אינץ' (2.50 מ"מ x 2.00 מ"מ) |