ASPI-4020S-100M-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12304-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12304-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12304-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-4020S-100M-T
תיאור
FIXED IND 10UH 900MA 165 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 900 mA 165mOhm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASPI-4020S-100M-T דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.6A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
165mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
26MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%