ASPI-4030S-100M-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10UH 1.5A 100 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.5 A 100mOhm לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ASPI-4030S-100M-T דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 1.95A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 100mOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר - תהודה עצמית 21MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.157 אינץ' x רוחב 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ x 4.00 מ"מ) |