ASPI-4030S-100M-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12314-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12314-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12314-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-4030S-100M-T
תיאור
FIXED IND 10UH 1.5A 100 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.5 A 100mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
ASPI-4030S-100M-T דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.95A
התנגדות DC‏ (DCR)
100mOhm
תדר - תהודה עצמית
21MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%