ASPI-4030S-2R2N-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12318-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12318-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12318-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-4030S-2R2N-T
תיאור
FIXED IND 2.2UH 2.95A 30 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.95 A 30mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
ASPI-4030S-2R2N-T דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
4.9A
התנגדות DC‏ (DCR)
30mOhm
תדר - תהודה עצמית
52MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%