ASPI-4030S-330M-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12319-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12319-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12319-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-4030S-330M-T
תיאור
FIXED IND 33UH 840MA 330 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 840 mA 330mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
ASPI-4030S-330M-T דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.1A
התנגדות DC‏ (DCR)
330mOhm
תדר - תהודה עצמית
10MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%