ASPI-6045S-220M-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASPI-6045S-220M-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASPI-6045S-220M-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASPI-6045S-220M-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPI-6045S-220M-T
תיאור
FIXED IND 22UH 1.8A 89 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.8 A 89mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
ASPI-6045S-220M-T דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.05A
התנגדות DC‏ (DCR)
89mOhm
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
10MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
טולרנס
±20%