ASPIAIG-F4020-2R2M-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14177-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14177-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14177-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASPIAIG-F4020-2R2M-T
תיאור
FIXED IND 2.2UH 5.6A 38.7 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 5.6 A ‎38.7mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
ASPIAIG-F4020-2R2M-T דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎38.7mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
4020
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.161‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (4.10 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6A