ASTMTXK-32.768KHZ-LJ-T3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon Tiny But Mighty
ASTMTXK-32.768KHZ-LJ-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
ASTMTXK-32.768KHZ-LJ-T3-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASTMTXK-32.768KHZ-LJ-T3
תיאור
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASTMTXK-32.768KHZ-LJ-T3 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.5V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C