ASVK-32.768KHZ-LJ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASVK-32.768KHZ-LJ-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASVK-32.768KHZ-LJ-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASVK-32.768KHZ-LJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASVK-32.768KHZ-LJ-T
תיאור
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASVK-32.768KHZ-LJ-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7mA