ATFC-0201-1N8B-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10322-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATFC-0201-1N8B-T
תיאור
FIXED IND 1.8NH 200MA 550 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 200 mA ‎550mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATFC-0201-1N8B-T דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎550mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
9GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
ציפוי דק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1nH