ATFC-0201-2N0B-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10324-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATFC-0201-2N0B-T
תיאור
FIXED IND 2NH 200MA 700 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 200 mA ‎700mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
ATFC-0201-2N0B-T דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎700mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
8GHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1nH