ATFC-0201-3N9B-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10342-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATFC-0201-3N9B-T
תיאור
FIXED IND 3.9NH 150MA 1.2 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.9 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 150 mA ‎1.2Ohm מקס' 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
ATFC-0201-3N9B-T דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.2Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1nH