ATFC-0201HQ-3N9B-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12332-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATFC-0201HQ-3N9B-T
תיאור
FIXED IND 3.9NH 350MA 400 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.9 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 350 mA ‎400mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATFC-0201HQ-3N9B-T דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎400mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
14 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
ציפוי דק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1nH