ATFC-0402-1N2B-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10353-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10353-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10353-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATFC-0402-1N2B-T
תיאור
FIXED IND 1.2NH 700MA 150 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 700 mA ‎150mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
ATFC-0402-1N2B-T דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎150mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
13 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
12GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 85°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.1nH