ATFC-0402HQ-1N8B-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12335-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12335-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12335-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATFC-0402HQ-1N8B-T
תיאור
FIXED IND 1.8NH 650MA 140 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 650 mA ‎140mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
ATFC-0402HQ-1N8B-T דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎140mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
16 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
7GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.1nH