ATX-H11-F-25.000MHZ-G100-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה CMOS מתנד 1.68V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.68V ~ 3.63V |
יצרן | יציבות התדר ±10ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 5.5mA |