ATX-H12-F-10.000MHZ-F25-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ATX-H12-F-10.000MHZ-F25-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ATX-H12-F-10.000MHZ-F25-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ATX-H12-F-10.000MHZ-F25-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATX-H12-F-10.000MHZ-F25-T
תיאור
XTAL OSC TCXO 10MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
10 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה CMOS מתנד 1.68V ~ 3.63V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.68V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±2.5ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA