ATX-H12-F-33.3333MHZ-G50-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ATX-H12-F-33.3333MHZ-G50-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATX-H12-F-33.3333MHZ-G50-T
תיאור
XTAL OSC TCXO 33.3333MHZ CMOS
תיאור מפורט
33.3333 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה CMOS מתנד 1.68V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.68V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±5ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
6mA