ATXAIG-12-A-38.400MHZ-E05-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ATXAIG-12-A-38.400MHZ-E05-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ATXAIG-12-A-38.400MHZ-E05-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ATXAIG-12-A-38.400MHZ-E05-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATXAIG-12-A-38.400MHZ-E05-T3
תיאור
XTAL OSC TCXO 38.4MHZ CLPSN 3.0V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.4 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±500ppb
יצרן
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
2.5mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
יציאה
גל סינוסי קטום
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מתח - הספקה
3V