ATXAIG-13-A-40.000MHZ-E05-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ATXAIG-13-A-40.000MHZ-E05-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ATXAIG-13-A-40.000MHZ-E05-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ATXAIG-13-A-40.000MHZ-E05-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATXAIG-13-A-40.000MHZ-E05-T3
תיאור
XTAL OSC TCXO 40MHZ CLPSN 3.0V
תיאור מפורט
40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
2.5mA
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
מתח - הספקה
3V