AWSCR-4.00CPLB-C30-T4
מק"ט מוצר של DigiKey
535-15088-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-15088-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-15088-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AWSCR-4.00CPLB-C30-T4
תיאור
CERAMIC RES 4.0000MHZ 30PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 MHz קרמי מהודים קבל מובנה 30 pF ±0.4% 30 Ohms -40°C ~ 125°C הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AWSCR-4.00CPLB-C30-T4 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מאפיינים
קבל מובנה
יצרן
Abracon LLC
קיבוליות
30 pF
סדרה
עכבה
30 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
קרמי
מארז‏ / תיבה
‎3-SMD‏, לא סטנדרטי
תדר
4 MHz
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
יציבות התדר
±0.4%
גובה
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±0.5%