125SH-B-03-TR-SMT-T/R
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-125SH-B-03-TR-SMT-T/RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2057-125SH-B-03-TR-SMT-T/RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2057-125SH-B-03-TR-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
125SH-B-03-TR-SMT-T/R
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 3POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 3 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
מנעול חיכוך
יצרן
גובה הבידוד
0.134‏ אינץ' (3.40‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מלבני
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
פליז
סוג מגע
להב זכר
חומר בידוד
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
פסיעה - חיבור
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
100VAC