125SH-B-05-TS-SMT-T/R
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-125SH-B-05-TS-SMT-T/RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2057-125SH-B-05-TS-SMT-T/RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2057-125SH-B-05-TS-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
125SH-B-05-TS-SMT-T/R
תיאור
CONN HEADER SMD 5POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 5 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
מנעול חיכוך
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מלבני
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
להב זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שנהב
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250VAC