15SH-A-04-TS
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-15SH-A-04-TS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
15SH-A-04-TS
תיאור
CONN HEADER VERT 4POS 1.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 4 חיבורים 0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
מנעול חיכוך
יצרן
אורך המגע - זקף
0.106‏ אינץ' (2.69‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
עגול
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שנהב
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A (AC/DC)