2BHR-34-VUA-SMT
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-2BHR-34-VUA-SMT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2BHR-34-VUA-SMT
תיאור
CONN HEADER SMD 34POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 34 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.238‏ אינץ' (6.05‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
מגש
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T
מספר המיקומים
מאפיינים
חריץ קידוד
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250VAC