2PH1-10-UA
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-2PH1-10-UA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2PH1-10-UA
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2PH1-10-UA דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.110‏ אינץ' (2.79‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
זהב
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250VAC