2PH1-18-UA
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-2PH1-18-UA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2PH1-18-UA
תיאור
CONN HEADER VERT 18POS 2MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 18 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
2PH1-18-UA דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.110‏ אינץ' (2.79‏ מ"מ)
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250VAC