2PH2-16-UA
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-2PH2-16-UA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2PH2-16-UA
תיאור
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 16 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
2PH2-16-UA דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.154‏ אינץ' (3.91‏ מ"מ)
מספר השורות
2
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250VAC