DA15-PL-25
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-DA15-PL-25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15-PL-25
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
חומר מעטה, גימור
פלדה
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
1A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.319‏ אינץ' (8.10‏ מ"מ)
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250VAC
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
סגסוגת נחושת
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C