DB25-SR-SL
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-DB25-SR-SL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DB25-SR-SL
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250VAC
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
צבע
שחור
מספר המיקומים
צורת מגע
מוטבע
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
סוג ההרכבה
חומר מגע
ארד זרחני
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C