DC37-PL-24
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-DC37-PL-24-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DC37-PL-24
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
קטגוריה
גימור מגע
זהב
יצרן
עובי גימור מגע
Flash
סדרה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
3A
סטטוס החלק
פעיל
מרווח Backset
0.319‏ אינץ' (8.10‏ מ"מ)
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
250VAC
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מאפיין אוגן
בית/מעטה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C