DC37-SD-SL
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-DC37-SD-SL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DC37-SD-SL
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250VAC
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
צבע
שחור
מספר המיקומים
צורת מגע
מוטבע
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
סוג ההרכבה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C