PH2RA-16-UA
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-PH2RA-16-UA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PH2RA-16-UA
תיאור
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 16 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PH2RA-16-UA דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.235‏ אינץ' (5.97‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
זהב
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
3A
עיטוף
לא-מעוטה
ערך נקוב של המתח
250VAC