PH2RA-40-UA
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-PH2RA-40-UA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PH2RA-40-UA
תיאור
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 40 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
PH2RA-40-UA דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250VAC