RF12-08B-T-02-50-G
RF12-08B-T-02-50-G
RF12-08B-T-02-50-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-RF12-08B-T-02-50-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RF12-08B-T-02-50-G
תיאור
MMCX RA RJ174U/316U/LMR100 50 6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MMCX מחבר תקע, פין זכר 50Ohm תלוי חופשי (בשורה)‏, זווית ישרה - מלחץ
קטגוריה
תדר - מקס'
6 GHz
יצרן
מספר היציאות
1
סדרה
מאפיינים
קוד B
אריזה
שקית
צבע בית
טבעי
סטטוס החלק
פעיל
חומר המגע המרכזי
פליז
תצורת מחבר
חומר גוף
פליז
סוג מחבר
תקע, פין זכר
גימור הגוף
זהב
סיומת המגעים
מלחץ
ציפוי המגע המרכזי
זהב
סיומת הסיכוך
מלחץ
חומר דיאלקטרי
פוליאוקסימתילן (POM) אצטל, פוליטטרהפלואוראתילן (PTFE)
עכבה
50Ohm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)‏, זווית ישרה -
ערך נקוב של המתח
170 V