RF2-155-T-00-50-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2057-RF2-155-T-00-50-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RF2-155-T-00-50-G
תיאור
CONN SMA JACK PCB 50 OHM SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SMA מחבר שקע, תושבת נקבה 50Ohm הרכבה בלוח, חור מעבר לחם (Solder)
קטגוריה
סוג הידוק
מתוברג
יצרן
תדר - מקס'
18 GHz
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
שקית
צבע בית
לבן
סטטוס החלק
פעיל
חומר המגע המרכזי
פליז
תצורת מחבר
חומר גוף
פליז
סוג מחבר
שקע, תושבת נקבה
גימור הגוף
זהב
סיומת המגעים
לחם (Solder)
ציפוי המגע המרכזי
זהב
סיומת הסיכוך
לחם (Solder)
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
עכבה
50Ohm
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 165°C
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, חור מעבר
ערך נקוב של המתח
335 V