F1206HA20V024TM
מק"ט מוצר של DigiKey
5673-F1206HA20V024TMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5673-F1206HA20V024TMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5673-F1206HA20V024TMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1206HA20V024TM
תיאור
SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 20A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 A AC 24 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
I²t התכה
56.0
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cURus
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.126 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.063 אינץ'‏ x‏ גובה 0.038 אינץ'‏ (3.20‏ מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ x‏ 0.97‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.003 Ohms