F1206SB6000V024TM
מק"ט מוצר של DigiKey
5673-F1206SB6000V024TMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5673-F1206SB6000V024TMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5673-F1206SB6000V024TMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1206SB6000V024TM
תיאור
SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 6.0A
תיאור מפורט
6 A AC 24 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
זרם ניתוק @ מתח נקוב
60A
I²t התכה
8.5
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
התנגדות קרה DC
0.011 Ohms