C16-26.000-8-1010-R
מק"ט מוצר של DigiKey
3997-C16-26.000-8-1010-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3997-C16-26.000-8-1010-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3997-C16-26.000-8-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C16-26.000-8-1010-R
תיאור
CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 8pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C16-26.000-8-1010-R דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
26 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm