C3E-8.000-18-3030-X-R
מק"ט מוצר של DigiKey
3997-C3E-8.000-18-3030-X-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3997-C3E-8.000-18-3030-X-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3997-C3E-8.000-18-3030-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C3E-8.000-18-3030-X-R
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 18pF 500 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
C3E-8.000-18-3030-X-R דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
500 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
8 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm