C3E-8.000-20-1020-R
מק"ט מוצר של DigiKey
3997-C3E-8.000-20-1020-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3997-C3E-8.000-20-1020-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3997-C3E-8.000-20-1020-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C3E-8.000-20-1020-R
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
תיאור מפורט
8 MHz ±10ppm גבישים 20pF 500 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
C3E-8.000-20-1020-R דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
500 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
תדר
8 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm